Płynny KONCENTRAT do prania zwalczający świerzb i usuwający alergeny świerzbowca! (Zestaw 15 szt. - 5% upustu)

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 134,85 zł 134.85
ilość szt.
Producent: ICB Pharma
Kod produktu: PLU-13-Sx

INFOLINIA I ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE 603 895 200

 
Jedyny w Polsce dodatek do prania - koncentrat będący połączeniem dwóch substancji czynnych w walce z pasożytami takimi jak świerzbowce ludzkie i zwierzęce, wywołującymi świerzb. Koncentrat wykazuje silne własności antyalergiczne - trwale usuwa z tkanin alergeny pasożytów. Może być wykorzystywany do prania ubrań, pościeli, kocy, ręczników itp. Może być również wykorzystany do prania legowisk zwierząt domowych (psów i kotów).
 
 
 
Koncentrat eliminuje wszystkie stadia rozwojowe pasożytniczych i alergennych stawonogów, takich jak:
  • świerzbowce ludzkie i zwierzęce (wywołujące świerzb),
  • a także inne pasożyty np. wszy (wszy odzieżowe, głowowe i łonowe), pchły, nużeńce i roztocza kurzu domowego.
Preparat przeznaczony jest do prania ręcznego, jak również do prania we wszelkich typach pralek automatycznych i wirnikowych! Jedna ampułka zawiera 20 ml koncentratu i wystarcza na 20 litrów wody (ok. 5 kg prania). Stosując koncentrat prać w temperaturze 30-60ºC.
 
Sposób użycia:
  • Rozpuścić zawartość ampułki w 20 litrach wody (w misce lub wannie). Temperatura wody przeznaczonej do namaczania powinna być odpowiednio dobrana do rodzaju tkaniny.
  • Moczyć pranie przez 2 godziny.
  • W przypadku prania ręcznego: po 2 godz. moczenia tkanin kontynuować pranie w zwykły sposób z użyciem proszku lub innych środków piorących.
  • W przypadku prania maszynowego przełożyć namoczone tkaniny do bębna pralki, ustawić odpowiedni program piorący i kontynuować pranie w zwykły sposób.
  • Pranie należy kontynuować przy użyciu najmniejszej dawki środka piorącego podanej przez producenta tego środka na opakowaniu.
  • Namoczenie można wykonać również w prace automatycznej z wykorzystaniem programu prania wstępnego. Szczegółowa instrukcja użycia preparatu załączona jest do produktu.

 
Opakowanie: 15 szt. ampułek  = 15 wsadów typowej, domowej pralki automatycznej (4-5 kg).
 
Status produktu: detergent powszechnego użycia. Produkt przebadany laboratoryjnie. Preparat bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl