Emulsja Antypasożytnicza BIOEEL 60g (25% benzoesan benzylu) - do wcierania w skórę

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 38,99 zł 38.99
ilość szt.
Producent: BIOEEL
Kod produktu: PLU-16-S

INFOLINIA I ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE 603 895 200

 
Emulsja antypasożytnicza BIOEEL zawiera benzoesan benzylu, który wykazuje własności owadobójcze (własności insektycydu). Może być z powodzeniem stosowany jako środek zwalczający pasożyty skórne takie jak świerzbowiec ludzki (wywołujący świerzb).
 
Specjalnie dla Państwa oferujemy Emulsję antypasożytniczą BIOEEL, o doskonałych własnościach likwidujących świerzbowca.
 
Sposób użycia:
  • Wcierać w skórę całego ciała do szyi włącznie (bez twarzy i głowy) dwa dni pod rząd. Smarowanie można wydłużyć na kolejny trzeci dzień, lecz nie dłużej.
  • Po upływie 24 godzin można wziąć kąpiel/prysznic, wytrzeć ciało do sucha i ponownie porządnie nasmarować się na 24 godziny. Przy smarowaniu szczególną uwagę zwracamy na dłonie, nadgarstki i łokcie, gdzie najczęściej pojawiają się pierwsze objawy świerzbu (swędzące krostki).
Przeciwwskazania:
  • Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat.
  • Dla dzieci od 2 do 6 lat zalecane rozcieńczenie emulsji w proporcji 2:1 czyli np. 60ml (cała butelka) + 30ml wody kranowej. Po rozcieńczeniu bardzo dobrze wymieszać. Przed kolejnym użyciem ponownie dobrze wymieszać, aby mieć pewność że emulsja i woda nie rozwarstwiły się. Rozcieńczoną emulsję zużyć maksymalnie w ciągu 3 dni.
  • Nie zalecamy emulsji dla osób z nadwrażliwością na benzoesan benzylu lub inny składnik preparatu.
Uwaga: Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi ust i nosa (dokładnie przepłukać wodą). Emulsja przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego, do aplikacji na nieuszkodzoną skórę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 
Składniki (INCI): aqua, benzyl benzoate, propylene glycol, cetyl alcohol, paraffinum liquidum, petrolatum, polysorbatum 80, methyl paraben, sodium lauryl sulphate, propyl paraben, triethanolamine, carbomer.
 
Pojemność opakowania: 60 g.
 
Status prawny: kosmetyk, numer w rejestrze CPNP: 1810302.
 

TOP 3 na świerzb! Produkty najczęściej kupowane w ubiegłym tygodniu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl