► Spray biobójczy do tkanin (25% permetryna) KONCENTRAT

 
Chociaż świerzb to pasożyt, który dotyka miejsca i ludzi pozbawionych odpowiednio wysokiego poziomu higieny, to dotyczy on niemalże każdego. Wynika to z tego, że bardzo trudno jest się go pozbyć - wytępienie dorosłych osobników mało co daje, konieczne jest także pozbycie się jaj i larw, które potrafią zalęgnąć się nie tylko w skórze, ale także pościeli, ręcznikach czy materiałowych obiciach mebli, takich jak fotele czy kanapy. To z kolei nie tylko potrafi determinować nawroty świerzbu, ale także ułatwić transportowanie larw i jaj na pozostałych domowników.

Spray do tkanin – preparaty na świerzb

W ofercie znajdziesz preparat biobójczy, dzięki któremu możesz zdezynfekować daną powierzchnię, a razem powstrzymać namnażanie się świerzbu. Spray, który proponujemy doskonale radzi sobie zarówno z dorosłymi osobnikami tego pasożyta, jak i jego jajami oraz larwami. To jednak nie wszystko, nasz spray bowiem doskonale pozbywa się też innych ektopasożytów, w tym wszy odzieżowych, roztoczy itp.

Koncentrat biobójczy w sprayu na świerzb

Atutem koncentratu na świerzb, jaki znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu, jest to, że zawiera on permetrynę, czyli związek chemiczny, który jest śmiertelny dla różnego rodzaju ektopasożytów, w tym świerzbowca, a przy tym nie szkodzi ludzkiej skórze, stąd często się go wykorzystuje w aktywnym leczeniu świerzbu. Nasz produkt to koncentrat, który został przebadany zarówno toksykologiczne, jaki dermatologicznie - możesz więc go bez obaw używać jako środka zabójczego dla pasożytów.
 
Infolinia i zamówienia preparatów na świerzb tel. 603 895 200
 

Koncentrat biobójczy Spray 250 ml | na świerzb | stop świerzbowiec | 25% permetryna

Koncentrat biobójczy Spray 250 ml | na świerzb | stop świerzbowiec | 25% permetryna
Koncentrat biobójczy Spray 250 ml | na świerzb | stop świerzbowiec | 25% permetryna

Mocny preparat szybko zwalczający świerzbowca, w formie KONCENTRATU BIOBÓJCZEGO do rozcieńczenia. Opakowanie 250ml po rozcieńczeniu wystarcza do jednorazowego opryskania ok. 200 m2 powierzchni

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 151,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl