Koncentrat biobójczy Spray 250 ml na świerzb

Dostępność: brak towaru
Cena: 139,99 zł 139.99
ilość szt.
Producent: VET-AGRO
Kod produktu: PLU-27-S

INFOLINIA I ZAMÓWIENIA TEL. 601 926 927

 
Unikatowy preparat biobójczy w formie koncentratu do oprysku materacy, łóżek, kocy, tapicerki, wykładzin i dywanów zarażonych świerzbowcem ludzkim lub świerzbowcami zwierzęcymi.
 
Jedyny w Polsce preparat biobójczy zawierający tak wysokie stężenie permetryny 25%, śmiertelne dla świerzbowców i innych ektopasożytów (m.in. wszy odzieżowych, roztoczy kurzu domowego).
 
Permetryna to organiczny związek chemiczny zaliczany do insektycydów trzeciej generacji. Należy do grupy syntetycznych pyretroidów. Jest to związek silnie trujący dla owadów - działa w sposób kontaktowy. Mało szkodliwa dla ludzi, słabo wchłaniana przez skórę ludzką, dzięki czemu jest stosowana jako środek zwalczający świerzbowce. Permetryna zabija dorosłe osobniki, jaja i młode larwy.
 
Preparat wykazuje bardzo wysoką skuteczność przy zwalczaniu świerzbowców oraz wszelkich innych odmian roztoczy pasożytniczych. Zabija także wszy odzieżowe, wszy zwierzęce, wszoły, pchły, pluskwy oraz inne owady i ektopasożyty (m.in. karaluchy, mole, pajęczaki).
.
Opakowanie: 250 ml. Koncentrat wymaga rozcieńczenia wodą przed zastosowaniem. Roztwór uzyskany po rozcieńczeniu wystarcza na jednorazowe opryskanie ok. 200 m2.
 
Aby wykonać oprysk należy wykorzystać dowolnego rodzaju plastikową butelkę ze spryskiwaczem.
 
Środki ostrożności:
  • Nie stosować w obecności kobiet w ciąży!
  • Preparat jest szkodliwy dla kotów, które są uczulone na permetrynę (kot nie powinien znajdować się w opryskanym pomieszczeniu przez min. 24 h)! Preparat 100% bezpieczny dla psów!
Status produktu: produkt biobójczy. Produkt przebadany dermatologicznie i toksykologicznie.
 

Preparaty na świerzb bez recepty najchętniej kupowane w ubiegłym tygodniu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl