Proszek dezynfekujący do prania 2,3 kg zwalczający prątki gruźlicy, bakterie, wirusy, grzyby i pierwotniaki na świerzb

Dostępność: brak towaru
Cena: 59,99 zł 59.99
ilość szt.
Producent: CLOVIN
Kod produktu: PLU-30-S

INFOLINIA TEL. 601 926 927

 
Silnie dezynfekujący proszek do prania, dotąd stosowany wyłącznie w pralniach przyszpitalnych. Teraz pakowany także w ekonomiczne opakowania, do domowej dezynfekcji w pralkach wirnikowych i automatycznych!
 
2,3 kg = 20 DEZYNFEKCJI (PRAŃ)

W jaki sposób preparat skutecznie dezynfekuje?
Proszek do dezynfekcji wykorzystuje właściwości aktywnego tlenu powstającego w wyniku rozkładu nadboranu sodu w obecności aktywatora TEAD. Proszek zawiera w swym składzie zeolit A, którego atomy w siatce krystalicznej tworzą tzw. kubooktaedr. Pozostałe składniki - alkilobenzenosulfoniany, anionowe związki powierzchniowo czynne, które w połączeniu z mieszaniną oksyetylowanych wyższych alkoholi tłuszczowych i mydła sodowego, ułatwiają zwilżanie włókien i ich dezynfekcję.
 
W recepturze zastosowano wybielacz chemiczny - czterowodny nadboran sodowy, posiadający właściwości dezynfekujące. W preparacie dezynfekującym występują także składniki kompleksotwórcze jak krzemiany, fosfoniany i kopolimery akrylowo-maleinianowe. Substancje te zmiękczając wodę, zwiększają alkaliczność, chroniąc zarówno tkaniny jak i pralkę przed osadami wapniowymi i magnezowymi. Działają w procesie prania jak koloidy ochronne zapobiegające redyspozycji brudu z kąpieli piorącej.
 
Dezynfekujący proszek do prania skutecznie zwalcza następujące drobnoustroje: prątki gruźlicy, bakterie, wirusy, grzyby, pierwotniaki.

Dezynfekujący proszek do prania wykazuje właściwości biobójcze oraz antyalergiczne. Może być również wykorzystywany do prania legowisk psów i kotów.

Składniki: czterowodny nadboran sodowy, aktywator TEAD (tetraacetyloetylenodiamina), zeolit A, alkilobenzenosulfoniany, oksyetylowany wyższy alkohol tłuszczowy, mydło sodowe, zestaw składników kompleksotwórczych (krzemiany, fosfoniany i kopolimery akrylowo-maleinianowe), substancje zapachowe.
 
Preparat przeznaczony jest do prania we wszelkich typach domowych pralek automat i wirnikowych oraz w profesjonalnych automatach pralniczych (pralnie przyszpitalne). Prać w temperaturze 65ºC lub wyższej, przez minimum 20 minut. Dopuszcza się pranie w temperaturze 60ºC na najdłuższym programie 'Bawełna'.
Status produktu: produkt biobójczy i wyrób medyczny. Produkt przebadany dermatologicznie.
 

INNE BEZ RECEPTY NA ŚWIERZB

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl