Proszek dezynfekujący - zwalcza prątki, bakterie, wirusy i grzyby »

 
INFOLINIA TEL. 601 926 927
 

Proszek dezynfekujący do prania 2,3 kg zwalczający prątki gruźlicy, bakterie, wirusy, grzyby i pierwotniaki

Proszek dezynfekujący do prania 2,3 kg zwalczający prątki gruźlicy, bakterie, wirusy, grzyby i pierwotniaki
Proszek dezynfekujący do prania 2,3 kg zwalczający prątki gruźlicy, bakterie, wirusy, grzyby i pierwotniaki

Proszek dezynfekujący do prania, stosowany profesjonalnie w pralniach przyszpitalnych! Zabija prątki gruźlicy bakterie, wirusy, grzyby, pierwotniaki. Opakowanie 2,30 kg = 20 prań.

Dostępność: brak towaru

Cena: 59,99 zł

SZYBKA I TANIA

e-Recepta na świerzb 41,65 zł *

Użyj kodu rabatowego: SMART

 

.www.recepteo.pl

 Jestem zainteresowany »

 

* dla osób z kontaktu z zakażonym.


W przypadku dolegliwości przenoszonych przez pasożyty, roztocza lub inne mikroorganizmy konwencjonalne środki czystości niestety nie gwarantują pożądanego efektu. Świerzbowiec ludzki nie jest tutaj wyjątkiem - aby skutecznie zatrzymać ekspansję tego pajęczaka, nie wystarczy stosować się do podstawowych zasad higieny. Niezbędna okazuje się tutaj dezynfekcja, nie tylko własnego ciała, lecz także powierzchni i przedmiotów, z którymi wchodzimy w bezpośredni kontakt. Do tych należą przede wszystkim tekstylia, takie jak ubrania, pościel, a nawet obicia mebli czy zasłony. Proszek do prania opracowany z myślą o zwalczaniu bakterii, wirusów oraz innych drobnoustrojów umożliwia oczyszczenie artykułów codziennego użytku w zwykłej pralce.

Proszek do dezynfekcji odzieży oraz pościeli - walka ze świerzbem

Sam proces usuwania mikroorganizmów przy użyciu tego typu środków nie różni się od zwykłego prania - wystarczy dowolny cykl o temperaturze przynajmniej 60 stopni. Dzięki temu proszek dezynfekujący może być stosowany nie tylko w przypadku obiektów komercyjnych i publicznych (jak choćby hotele, pensjonaty czy ośrodki SPA), ale także w prywatnych gospodarstwach domowych.

Dlaczego warto dokonać dezynfekcji ubrań oraz pościeli przy użyciu proszku zwalczającego bakterie, wirusy, roztocza i grzyby? Oczywistym scenariuszem jest wystąpienie objawów zakażenia u jednego z członków rodziny. Skuteczne oczyszczenie kołdry, koca, poduszek czy odzieży może znacznie ograniczyć ryzyko przenoszenia oraz nawrotu dolegliwości skórnych. Warto pamiętać, że świerzbowce poza skórą żyją nawet do 72 godzin, zatem pośrednia droga zakażenia jest jak najbardziej możliwa.

Istotnym aspektem jest również działanie profilaktyczne przeciw świerzbowi oraz innym dolegliwościom skóry - eksperci zalecają kompleksowe oczyszczanie pościeli i odzieży przynajmniej raz na miesiąc, szczególnie, jeśli w domu mieszkają małe dzieci.

Dezynfekcja w zwykłej pralce - proszek zwalczający mikroorganizmy

Proszek dezynfekujący, który zwalcza bakterie, wirusy, grzyby oraz inne drobnoustroje, to prosty i ekonomiczny sposób na to, by ograniczyć przenoszenie świerzbowca. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl